Ero sivun ”Luokka:Läänit/Läänitaulukko” versioiden välillä
KKWikistä
| Rivi 36: | Rivi 36: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | | [[ | + | | [[Linnavuoren lääni]] |
| Lordi ItsDarkElf | | Lordi ItsDarkElf | ||
| {{Koordinaatit|???|???|???}} | | {{Koordinaatit|???|???|???}} | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
Versio 11. toukokuuta 2021 kello 21.30
| Tunnus | Lääni | Herttua | Sijainti |
|---|---|---|---|
| Loimuvuoren lääni | Kruunun lordi Raistlin_Majer3 | X??? Y??? Z??? | |
| Pääkaupungin lääni | Lordi oikeus Keksistinen von Valmer | X??? Y??? Z??? | |
| Ingolian lääni | Lordi Kanekki von Raureif | X??? Y??? Z??? | |
| Pottulan lääni | Lordi EragonSurvi | X??? Y??? Z??? | |
| Beerenburgin lääni | Lordi LimeSaurus | X??? Y??? Z??? | |
| Cortin lääni | Lordi Vincent | X??? Y??? Z??? | |
| Linnavuoren lääni | Lordi ItsDarkElf | X??? Y??? Z??? |
Tässä luokassa ei ole sivuja eikä tiedostoja.