Ero sivun ”Luokka:Läänit/Läänitaulukko” versioiden välillä
KKWikistä
(Päivitetty) |
|||
| Rivi 41: | Rivi 41: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | {{:Luokka:Läänit/Ei vaakunaa}} | | style="text-align: center;" | {{:Luokka:Läänit/Ei vaakunaa}} | ||
| − | | [[ | + | | [[Lääni 4]] |
| − | | Lordi | + | | Lordi ??? |
| style="text-align: right;" | {{Koordinaatit|5600|64|-2100}} | | style="text-align: right;" | {{Koordinaatit|5600|64|-2100}} | ||
|- | |- | ||
Versio 26. tammikuuta 2023 kello 21.41
| Tunnus | Lääni | Herttua | Sijainti |
|---|---|---|---|
| Loimuvuoren lääni | Kruunun lordi Raistlin_Majer3 | X3000 Y64 Z6300 | |
Ei vaakunaa |
Aramoorin lääni | Kuningas | X0 Y64 Z1500 |
Ei vaakunaa |
Lääni 4 | Lordi ??? | X5600 Y64 Z-2100 |
| Nilatran lääni | Lady Krediann | X-2090 Y64 Z6758 | |
| VAAKUNA | Lääni 7 | Lordi ??? | X-7200 Y64 Z4400 |
| Linnavuoren lääni | Lordi Liitokoira | X6030 Y64 Z-5160 |
Tässä luokassa ei ole sivuja eikä tiedostoja.