Ero sivun ”Luokka:Läänit/Läänitaulukko” versioiden välillä
KKWikistä
| Rivi 8: | Rivi 8: | ||
| [[Loimuvuoren lääni]] | | [[Loimuvuoren lääni]] | ||
| Kruunun lordi Raistlin_Majer3 | | Kruunun lordi Raistlin_Majer3 | ||
| − | | {{Koordinaatit| | + | | {{Koordinaatit|???|???|???}} |
|- | |- | ||
| | | | ||
| [[Ingolian lääni]] | | [[Ingolian lääni]] | ||
| Lordi Kanekki_ | | Lordi Kanekki_ | ||
| − | | {{Koordinaatit| | + | | {{Koordinaatit|???|???|???}} |
|- | |- | ||
| | | | ||
| [[Pottulan lääni]] | | [[Pottulan lääni]] | ||
| Lordi EragonSurvi | | Lordi EragonSurvi | ||
| − | | {{Koordinaatit| | + | | {{Koordinaatit|???|???|???}} |
|- | |- | ||
| | | | ||
| [[Beerenburgin lääni]] | | [[Beerenburgin lääni]] | ||
| Lordi LimeSaurus | | Lordi LimeSaurus | ||
| − | | {{Koordinaatit| | + | | {{Koordinaatit|???|???|???}} |
|- | |- | ||
| | | | ||
| [[Cortin lääni]] | | [[Cortin lääni]] | ||
| Lordi Vincent | | Lordi Vincent | ||
| − | | {{Koordinaatit| | + | | {{Koordinaatit|???|???|???}} |
|- | |- | ||
| | | | ||
| [[Tonttulan lääni]] | | [[Tonttulan lääni]] | ||
| Lordi ItsDarkElf | | Lordi ItsDarkElf | ||
| − | | {{Koordinaatit| | + | | {{Koordinaatit|???|???|???}} |
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
Versio 6. toukokuuta 2021 kello 16.30
| Tunnus | Lääni | Herttua | Sijainti |
|---|---|---|---|
| Loimuvuoren lääni | Kruunun lordi Raistlin_Majer3 | X??? Y??? Z??? | |
| Ingolian lääni | Lordi Kanekki_ | X??? Y??? Z??? | |
| Pottulan lääni | Lordi EragonSurvi | X??? Y??? Z??? | |
| Beerenburgin lääni | Lordi LimeSaurus | X??? Y??? Z??? | |
| Cortin lääni | Lordi Vincent | X??? Y??? Z??? | |
| Tonttulan lääni | Lordi ItsDarkElf | X??? Y??? Z??? |
Tässä luokassa ei ole sivuja eikä tiedostoja.