Ero sivun ”Luokka:Läänit/Läänitaulukko” versioiden välillä
KKWikistä
p |
|||
| Rivi 17: | Rivi 17: | ||
| | | | ||
| [[Ingolian lääni]] | | [[Ingolian lääni]] | ||
| − | | Lordi | + | | Lordi Kanekki von Raureif |
| {{Koordinaatit|???|???|???}} | | {{Koordinaatit|???|???|???}} | ||
|- | |- | ||
Versio 10. toukokuuta 2021 kello 14.51
| Tunnus | Lääni | Herttua | Sijainti |
|---|---|---|---|
| Loimuvuoren lääni | Kruunun lordi Raistlin_Majer3 | X??? Y??? Z??? | |
| Pääkaupungin lääni | Lordi oikeus Keksistinen von Valmer | X??? Y??? Z??? | |
| Ingolian lääni | Lordi Kanekki von Raureif | X??? Y??? Z??? | |
| Pottulan lääni | Lordi EragonSurvi | X??? Y??? Z??? | |
| Beerenburgin lääni | Lordi LimeSaurus | X??? Y??? Z??? | |
| Cortin lääni | Lordi Vincent | X??? Y??? Z??? | |
| Tonttulan lääni | Lordi ItsDarkElf | X??? Y??? Z??? |
Tässä luokassa ei ole sivuja eikä tiedostoja.